Adobe Flash player yukleyiniz
TKDK Kütahya İl Koordinatörlüğü

IPARD II PROGRAMI BİRİNCİ BAŞVURU ÇAĞRI DÖNEMİ KÜTAHYA İLİ BAŞVURULARI ONAYLANANLAR LİSTESİ YAYINLANMIŞTIR.


IPARD II Programı Birinci Başvuru Çağrı Dönemi kapsamında desteklenmek üzere KÜTAHYA ili seçilen başvurular listesi aşağıda yer almaktadır.
Desteklenmek üzere seçilen başvuru sahipleri, Finansman Anlaşmasının yürürlüğe girmesi sonrasında sözleşme imzalamaya davet edileceklerdir. 

İl Sektör Başvuru Sahibi  Toplam Sıralama Puanları İLÇE  KÖY 
KÜTAHYA 101-2 VACİDE HAMZAOĞLU 70 ALTINTAŞ KUYUCAK KÖYÜ
KÜTAHYA 101-2 KASİRA HAYVANCILIKTARIM TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 60 DOMANİÇ ÇOKKÖY
KÜTAHYA 101-1 KÜTAHYA GÖLBAŞI GIDA TARIM VE HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 60 ASLAPANA GÖLBAŞI
KÜTAHYA 302-1 ALİ ÖZTÜRK 30 MERKEZ SEKİÖREN KÖYÜ
KÜTAHYA 302-1 HALİL KAYA 30 ASLANAPA PAZARCIK KÖYÜ
KÜTAHYA 302-1 İDRİS ALHAN 30 ASLANAPA PAZARCIK KÖYÜ
KÜTAHYA 302-1 CAVİT CAN 30 ALTINTAŞ YAYLA KÖYÜ
KÜTAHYA 302-1 AYŞE KAÇMAZ 30 EMET AYDINCIK
KÜTAHYA 302-1 BEKİR YEL 30 ASLANAPA NUHÖREN 
KÜTAHYA 302-1 ABDULLAH KAYAÇAM 30 ASLANAPA EMREZ 
KÜTAHYA 302-1 AHMET ŞENTÜRK 30 ASLANAPA ADAKÖY 
KÜTAHYA 302-1 ŞERİFE YİĞİT 30 MERKEZ KIZILCAÖREN 
KÜTAHYA 302-1 HÜDAYİM ŞENTÜRK 30 ASLANAPA ADAKÖY 
KÜTAHYA 302-1 AHMET ÖLMEZ 30 ASLAPANA ESENKÖY
KÜTAHYA 302-1 COŞKUN ÇAYIR 30 ALTINTAŞ MURATHANLAR KÖYÜ
KÜTAHYA 302-1 ÜLVİYE ALHAN 30 ASLAPANA PAZARCIK KÖYÜ
KÜTAHYA 302-1 İLHAN AVCI 30 ALTINTAŞ GÖKÇELER KÖYÜ
KÜTAHYA 302-1 ERCAN DEMİREL 30 MERKEZ KIZILCAÖREN 
KÜTAHYA 302-1 SATI SÖNMEZ 30 ALTINTAŞ YEŞİLYURT
KÜTAHYA 302-1 YALÇIN YEKDEŞ 30 MERKEZ KIZILCAÖREN 
KÜTAHYA 302-1 HÜSEYİN COŞKUN 30 ASLANAPA ADAKÖY 
KÜTAHYA 302-1 İBRAHİM ÇAMPINAR 30 ALTINTAŞ GENİŞLER
KÜTAHYA 302-1 MUHARREM ŞAHİN 30 ALTINTAŞ GÖKÇELER KÖYÜ
KÜTAHYA 302-1 HARUN TÜRKMEN 30 ASLANAPA   
KÜTAHYA 302-1 MUSTAFA ÖZÇAM 30 ALTINTAŞ EĞMİR
KÜTAHYA 302-1 OSMAN NURİ KOYUN 30 TAVŞANLI İSAKÖY
KÜTAHYA 302-1 ALİ AKAY 30 EMET GÜNLÜCE
KÜTAHYA 302-1 RAMAZAN AFŞAR 30 ASLANAPA ÇALKÖY
KÜTAHYA 302-1 AYŞE ALTINOK 30 EMET ESATLAR
KÜTAHYA 302-1 AHMET KUTLUCA 30 ASLANAPA EMREZ 
KÜTAHYA 302-1 CELAL KAYAÇAM 30 ASLANAPA ŞENİŞLER 
KÜTAHYA 302-1 FUAT HELVACIOĞLU 30 ASLANAPA ÇALKÖY
KÜTAHYA 302-1 AZİZ YILMAZ 30 ALTINTAŞ YAPILCAN
KÜTAHYA 302-1 EMİN AY 30 ALTINTAŞ GÖKÇELER KÖYÜ
KÜTAHYA 302-1 YÜCEL İYİSAN 30 MERKEZ KIZILCAÖREN 
KÜTAHYA 302-1 SELAHATTİN YEKDEŞ 30 MERKEZ KIZILCAÖREN 
KÜTAHYA 302-1 SEBAHATTİN ASLAN 30 ALTINTAŞ YOLÇATI
KÜTAHYA 302-1 ENVER VAROL 30 EMET GÜNLÜCE
KÜTAHYA 302-1 YILMAZ KARACIK 30 MERKEZ KIZILCAÖREN 
KÜTAHYA 302-1 HALİL ÖZKARAŞIN 30 MERKEZ KIZILCAÖREN 
KÜTAHYA 302-1 FADİME ACAR 30 MERKEZ KIZILCAÖREN 
KÜTAHYA 302-1 MUAMMER ASLAN 30 ASLANAPA DEREKÖY
KÜTAHYA 302-1 MEFHARET TONGUL 30 MERKEZ KARACAÖREN
KÜTAHYA 302-1 MEVLÜT ÇELİK 30 ALTINTAŞ ALTINTAŞ
KÜTAHYA 302-1 İZZET AYÇİÇEK 30 TAVŞANLI YAĞMURLU 
KÜTAHYA 302-1 SÜLEYMAN BAŞYİĞİT 30 MERKEZ KARACAÖREN
KÜTAHYA 302-1 EMİNE ASLAN 30 ŞAPHANE ÇAMKÖY
KÜTAHYA 302-2 AYŞE YEŞİL 30 TAVŞANLI İSAKÖY
KÜTAHYA 302-7 MEHMET BAHADIR BAHAR 50 MERKEZ ÇAYCA

    BİMER